מתיחת בטן

מתיחת בטן

לחזור למראה של גיל העשרים, עם בטן שטוחה וחלקה

מתיחת בטן חלקית או מלאה, מאפשרת הסרת מאגרי שומן ועור עודפים, מיצוק והשטחה של הבטן, הדגשה של המותניים, ובמקרים מסויימים – אפילו עיצוב מחדש של הטבור. ההליך האסתטי מאפשר מראה בטן חלקה ומושלמת, צעירה ושטוחה – בטן החלומות.

לאחר מתיחת בטן, לא רק המראה החיצוני משתנה, כי אם הדימוי העצמי והביטחון העצמי, הנטייה לחשיפה, היכולת ליצור קשרים חברתיים, ועוד. החיוך גדל, מלתחת הבגדים משתנה – ואיכות החיים עולה.

 

מראה צעיר, מהודק וחטוב – זה אפשרי

מתיחת בטן היא הליך אסתטי שמאפשר בטן חטובה ומהודקת.
השנים משפיעות על מראה הגוף, ובפרט על הבטן. שינויים במשקל, הריונות ולידות, ואפילו רק "כוח המשיכה" – כל אלה גורמים למראה "נפול" של שיפולי הבטן, היחלשות השרירים ואבדן גמישות העור. מראה המותניים הצרות נעלם, ואת מקומו מחליף עודף שומן במיקום בולט.

מתיחת בטן
מתיחת בטן

ליעוץ ופרטים נוספים:

למי נכון לעבור ניתוח מתיחת בטן?

החיים הם קצרים, וחשוב ליהנות מכל יום. במקרים של אזור עור רפוי, עם או בלי עודפי שומן בשיפולי הבטן – אפשר ואפילו חשוב לבדוק מה ניתן לעשות על מנת לשפר את האסתטיקה של הבטן ואת איכות החיים. ביחד עם זאת חשוב לציין, כי מתיחת בטן הינה ניתוח שתוצאותיו יישמרו למשך שנים רבות – בתנאים הנכונים, למשל עם שמירה על משקל בריא ומאוזן ובתנאי שתכנית הקמת המשפחה, ההריונות והלידות שלך כבר מאחורייך.

שלב חשוב בתהליך לפני מתיחת בטן, היא הפגישה עם הרופא המנתח. בפגישה זו, ייבדקו הנתונים הטבעיים של כל מטופלת והתאמתה למתיחת בטן, כמו גם ניתן לקבל הערכה בנוגע לתוצאות ההליך והמראה לאחר הניתוח.

שאלות ותשובות

בהחלט ייתכן שכן. ניתוח מתיחת בטן מלאה בקליניקה של ד"ר נרדיני יכלול גם שאיבת שומן במקרה הצורך וגם עיצוב מחדש של השרירים, המותניים ומיקום הטבור, וכמובן – הסרה של עור עודף, ומתיחת העור למראה צעיר ושטוח. אפילו סימני מתיחה, אם יש כאלה – צפויים להיעלם.

כן, אולם מדובר בצלקת חלשה בדרך כלל, באזור מוסתר. במהלך הניתוח מבוצע חתך באזור שיפולי הבטן – בקו התחתונים. באזור צפוי להישאר סימן לניתוח, אולם במרבית המקרים מדובר בצלקת כמעט בלתי נראית. זאת, מפני שבמרפאה אנחנו מקפידים על ביצוע חתך אופטימאלי להחלמה איכותית, בהתאם לתווי הבטן.

ניסיוננו מלמד כי כבר לאחר מספר שבועות, המחלימים מניתוח מתיחת בטן חווים התרגשות ושמחה, כתוצאה מהצרת היקף שיפולי הבטן והמראה המתוח שהם מתחילים לזהות בתהליך ההחלמה. אולם האמת היא, שאת תוצאותיו הסופיות של ניתוח מתיחת בטן ניתן לראות רק לאחר כחצי שנה מיום ביצוע ההליך – זה בדרך כלל הזמן הנדרש להחלמה מלאה של השרירים, העור והרקמות.

האפשרות לשלב בין מספר הליכים אסתטיים, כמו למשל מתיחת בטן ושאיבת שומן, או מתיחת בטן ועיצוב החזה, נבדק לגופו. לעיתים מדובר בעומס רב מידי על אזורים שונים בגוף – ולעיתים, זו אפשרות מומלצת. המפגש עם הרופא המנתח שבחרתם להליך מתיחת הבטן שלכם הוא חשוב במיוחד, גם בהקשר של קביעת התוצאות הרצויות מההליך, כולל שילוב של הליכים אסתטיים נוספים.

הכירו את ד״ר נרדיני
והמרפאה

התוצאות הסופיות

במרפאת ד"ר נרדיני תמצאו צוות מקצועי וקשוב, להתאמה מושלמת של ההליך האסתטי לרצונות ולחלומות של כל מטופל, עם ליווי מלא טרם ולאחר הניתוח, וניסיון כירורגי שיאפשר התאמת פתרונות אסתטיים מדוייקים לכל מבנה גוף ולכל רצון. אנחנו מאמינים שזוהי הדרך הנכונה לבטן מהודקת, מחוטבת, מפוסלת, גמישה וצעירה, כמו גם לשמחת חיים, ביטחון עצמי ואיכות חיים טובים יותר.

מתיחת בטן
מתיחת בטן

מתיחת בטן

להיפטר מעודפים

עם השנים, השינוי במשקל ולידות, אנו חווים שינויים במראה הבטן: היא מתעקלת, לפעמים ״נשפכת״, עם היחלשות השרירים ואיבוד מראה ה״״גיטרה״ הקלאסי. פעמים רבות דיאטה אינה עוזרת להיפתר מעודפי העור והשומן הבטניים. 

מתיחת בטן

מלאה או חלקית

  • מתיחה מלאה מאפשרת הסרה משמעותית יותר של עור ושומן עודף, והידוק שרירי הבטן.בהליך זה גם ממקמים מחדש את הטבור תוך כדי הצערת מראה ה״פופיק״. הצלקת נמוכה (בגובה התחתונים) ויחסית ארוכה. 
  • במתיחה חלקית  לא משנים את מיקום הטבור והחתך קצר יותר, מה שמאפשר הסרת עודפי עור בלבד. לרוב ההליך אינו מערב הידוק שרירים ומשולב עם שאיבת שומן. 
מתיחת בטן
מתיחת בטן

שיטת הניתוח בלי להשאיר נקזים מקלה על תהליך ההחלמה

ד״ר גיל נרדיני

ליעוץ ופרטים נוספים:

איך זה מתבצע

ניתוח מתיחת בטן נמשך  כ-3 שעות ומבוצע בהרדמה כללית. לרוב משלבים במהלך הניתוח שאיבת שומן, הידוק שריריה בטן. במידת הצורך ניתן במהלך הניתוח לתקן בקע טבורי.

בתחילה מבוצע חתך בשיפולי הבטן, החתך עצמו נמצא נמוך מקו הביקיני ע״מ לאפשר הסתרה מקסימלית של הצלקת. עודפי העור והשומן מוסרים, שרירי הבטן מהודקים (״מחוך פנימי״) ומדגישים את המותניים בעזרת שאיבת שומן. סגירת החתך אצל ד״ר נרדיני מתבצעת בצורה אידאלית.

מתיחת בטן

תוצאות סופיות

תוצאה סופית נראה כחצי שנה לאחר הניתוח. התוצאות אמורות להישאר לשנים רבות, אך הן יכולות להשתנות בעקבות שינויים במשקל, הריונות נוספים, או הזדקנות טבעית.

הכירו את
ד״ר נרדיני
והמרפאה