ד״ר גיל נרדיני
מנתח פלסטי מומחה

MEN BREAST

ניתוח קל יחסית

אם גם אתה אינך מרוצה ממראה החזה שלך, ניתוח קל יחסית יכול לעשות פלאים. משך הניתוח הנו כשעה וחצי בלבד, באשפוז יום וללא כאבים, עם החלמה קלה בת ימים בודדים וחזרה מהירה לשגרה.

תופעה נפוצה

כמעט 50% מהגברים מפתחים גניקומסטיה (שד נשי) בשלב כלשהו בחייהם והתופעה אינה קשורה בהכרח לבעיית משקל. עבור גברים רבים, חזה מוגדל גורם למבוכה חברתית ופגיעה בביטחון העצמי.

Men00
before after

תמונות לפני/אחרי

לפגישה אישית:
03-7787802

תוצאות

הניתוח נועד לשחזר מראה של חזה גברי טבעי יותר ובעקבותיו שיפור בדימוי העצמי. סופסוף תוכל ללבוש את הטי-שירט שתמיד רצית, להוריד את החולצה בים, ולהתאמן במכון הכושר ללא חשש.

ear03

●  קמטי הבעה

Men01C

מינימום סימנים

ד״ר נרדיני מפריד את רקמות השומן העודף מן העור הסובב את השריר ומסיר אותן דרך חתכים קטנים המוסתרים מתחת ולצד החזה. חתכים אלה בקושי נראים לאחר החלמה מלאה.

הסיבות להיווצרות חזה גברי

מחסור הורמונלי בטסטוסטרון או עודף בייצור אסטרוגן בעקבות משקל עודף הם הגורם העיקרי לעלייה ברקמת השד. תופעות לוואי של תרופות או חומרים מסוימים (למשל קנביס) עלולים גם הם להשפיע.

הכירו את ד״ר נרדיני
וצוות המרפאה

MEN BREAST

למי זה מתאים

כל מי שמחפש /ת להעלים ביעילות את קווי ההבעה ואת הקמטים בפנים ולהפוך את עור המצח לחלק יותר

girl 666

איך זה מתבצע

בוטוקס הוא רעלן טבעי. כאשר נעשה בו שימוש נכון, הוא משמש להסרת קמטים על ידי הזרקה ישירה לרקמות עצב בפנים ושיתוק זמני של שרירים הגורמים להתקפלות העור

before after

תמונות לפני/אחרי

משך זמן ההשפעה

לוקח כ 24 עד 28 שעות כדי לראות את התוצאות הראשונות. בממוצע, ההשפעה מטיפול יחיד נמשכת עד 4 חודשים

ear03

לפגישה אישית:
03-7787802

Botox Mobile Eng4

תופעות לוואי

וטוקס הוא חומר שחייב במרשם ומותר לשימוש על ידי רופאים מוסמכים ורשומים בלבד. עם ד"ר Nardini אתם/ן יכולים להיות בטוחים/ות שאתם/ן בידיים טובות

הכירו את ד״ר נרדיני
וצוות הקליניקה

בידיים טובות

בוטוקס הוא חומר שחייב במרשם ומותר לשימוש על ידי רופאים מוסמכים ורשומים בלבד. עם ד"ר Nardini אתם/ן יכולים להיות בטוחים/ות שאתם/ן בידיים טובות

ד״ר גיל נרדיני
 מנתח פלסטי מומחה
הברזל 11, תל אביב
03-7787802
info@drnardini.co.il